JPD CONSULTING

W przypadku wykonywanych przez nas napraw powypadkowych pojazdów, priorytetem jest zawsze możliwie najwyższa jakość usługi. Staramy się stosować najlepsze części i materiały. 


Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że niekiedy trzeba wykonać daną naprawę jak najniższym kosztem (np. aby uniknąć tzw. „szkody całkowitej”). W takich przypadkach, oczywiście staramy się zmieścić w wyznaczonym limicie, zachowując jednak możliwie najwyższą – w okolicznościach danej szkody – jakość usługi. 

Nasza firma gwarantuje więc najwyższy poziom obsługi oraz napraw dzięki korzystaniu z usług sprawdzonych i doświadczonych mechaników, blacharzy i lakierników oraz dzięki stosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. 

Do naszej dyspozycji pozostają m. inn.

1.    profesjonalna bezpyłowa kabina lakiernicza,
2.    własna mieszalnia lakierów (materiały lakiernicze wyłącznie renomowanych producentów),
3.    profesjonalna rama prostownicza,
4.    zgrzewarki, migomaty, pełen zestaw narzędzi pneumatycznych oraz elektrycznych,
5.    elektroniczny pomiar geometrii zawieszenia (najnowsze urządzenie 3D),
6.    testery diagnostyczne
7.    specjalistyczne urządzenie do obsługi klimatyzacji, 
8.    pełen serwis wulkanizacyjny,
9.    specjalistyczny pojazd przystosowany do transportu pojazdów uszkodzonych.

I wiele, wiele innych.

Ze względu na fakt, iż specjalizujemy się w rozliczeniach z ubezpieczycielami, zapewniamy pomoc techniczną oraz prawną podczas całego procesu likwidacji szkody. Możemy dokonać za Państwa wszelkich czynności związanych z procesem likwidacji szkody, rozliczyć w formie bezgotówkowej samochód zastępczy oraz doradzić w zakresie roszczeń nie związanych z naprawą pojazdu.

W aktualnej promocji każdy nasz klient zlecający nam naprawę bezgotówkową otrzyma miły prezent: do wyboru tablet, aparat cyfrowy lub inny elektroniczny sprzęt o zbliżonej wartości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie.

 

zdjęcie 10 zdjęcie 8 zdjęcie 1 P1180283 (1) P1180283 P1180280 zdjęcie 17 zdjęcie 14 zdjęcie 11